חיזור במאה ה-21/הגבר התל אביבי

רגיל

ניצן

ובכן, שבנו מהפגרה. זה היה חודש מופלא, מלא מרגריטות בצל עצי הקוקוס שבריביירה, מסיבות קוקטייל על האי הפרטי שלי וכמובן, זרועותיו החסונות של רודריגו נער הקאבאנה, שהאכיל אותי תאנים טריות מגופו העירום.

ואז חזרתי לתל אביב.

בינינו, הגברים התל אביביים הם כל כך הרבה יותר מתקדמים מרודריגו. רודרינגו הוא מין גבר ש,כאילו, אם הוא בקטע של אשה, אז הוא פשוט מבהיר לה את זה. ואז הוא נניח, לא יודעת, מבלה איתה. אבל היה חסר לי בו משהו. קצת רגישות ומורכבות. כאלו שאוכל למצוא רק בגברים תל אביביים. הנה, רק השבוע יצאתי לדייט עם מישהו, שעוד לפני הדייט הבהיר לי שהוא כרגע מבולבל. הוא בתקופה רגישה,  הוא לא יודע מה הוא מחפש בחיים, ואז הוא לא ענה לי ולאחר שלושה ימים סימס לי אם יש חנייה ליד ביתי בחצות הליל, כי הוא משתוקק לראות אותי. אויש, כזה רגיש, אני מתה! למזלו, וגם למזלי, יש לי בלוג, בו אני יכולה לחלוק עם כולם את המורכבויות שלו כגבר מודרני, וגם, להריע לו על היותו הגבר הייחודי ביותר בעולם! כי אני, באמת ובתמים, מעולם לא שמעתי על גבר מבולבל כזה ורגיש כל כך. אה, כמובן חוץ מהבחור הקודם שיצאתי איתו, וזה שחברה שלי יצאה איתו גם, וזה שרק לאחרונה התחיל עם חברה אחרת שלי וזה שיעל כתבה עליו פה מתחתיי.

אם כך, אני מציעה לזרוק לעזאזל את מדריכי החיזורים. הכל פה אצלי והולך כדלקמן:

הגבר התל אביבי המחזר יבקש תחילה את פייסבוקך. שם, אל תפני את אליו! יתכן ויעבור חודש שלם בו תהיו חברי פייסבוק ותהנו מלייקים הדדיים, אך! השמרי לבל תפני אליו בצ'אט. מדוע? כי הגבר התל אביבי פועל בקצב שלו ואחד מהם אף אמר פעם לחברה "חשוב מאד להתאזר בסבלנות, בסופו של דבר הייתי פונה אלייך בקצב שלי".

אם המתנת בסבלנות, תקבלי מתנה אדירה. הודעת פייסבוק. נכון, אנחנו עדיין לא בצ'אט, כי הבחור הוריד את עצמו למחתרת וסימן עצמו כאוף ליין, אבל יש לך הודעה. רומנטית, מקסימה, מדהימה, כמו שאני קיבלתי רק בשבוע שעבר- היי ניצן, אני לא יודע להגיד אם אני פנוי או לא, אני מבולבל ולא בטוח מה אני רוצה. אבל אשמח להכיר!

עכשיו, שימי לב, לא משנה מה תבחרי לענות לו, הפייסבוק החדש והמפרגן מעדכן אותך בשנייה שבה הבחור קרא את ההודעה. ואם כן, קחי בדיוק ארבעה ימים מרגע בו ראית שהוא קורא  את התשובה ועד שיחזור אלייך בהודעה משלו שאומרת "אוי. רק עכשיו קראתי את ההודעה שלך. אני מבולבל שכזה :/" (הסמיילי מייצג חיוך נבוך, ומאחר ותעבור לפחות עוד מחצית השנה עד שאולי תזכי לראות הבעות פנים אותנטיות, אני מספקת הסבר בגוף הטקסט. אז כמו שאמרתי – :/ = חיוך נבוך).

השלב הבא! מזל טוב! שודרגת לדרגת צ'אט! מעתה את יכולה לראות אם הבחור אונליין או לא ואף לקבל הודעות "אופס, נרדמתי אתמול בלילה ולכן לא צ'וטטנו" בעודו מעלה תמונה מליל אמש עם הכיתוב "עףףף על החיייםםםם, לא ישן לעולםםםם" (ריבוי האותיות מדמה קריאות התלהבות, ומאחר ויעבור זמן מה עד שתשמעי קול אמיתי, עלייך לדעת זאת).

משם הדרך קצרה להודעת וואטסאפ. אני מודה בהתרגשות, זו כבר קפיצת מדרגה! הודעה זו יכולה לכלול מספר מגוון של דרכי תקשורת. החל מסמיילי מחייך נטול מלל, סימן שאלה בודד או אפילו "רוצה לקפוץ אליי?" רנדומלי. אם הודעות אלו יענו ב"מי זה, לעזאזל?" , היי סמוכה ובטוחה שתקבלי בחזרה הודעה האומרת "למה להתעסק בהגדרות, זה מוריד את כל הקסם! אני לא יודע מה אני מחפש אבל אפשר לזרום" + סמיילי קורץ. עכשיו, אני יודעת שלבטח תהיי המומה מהמשפט "אני לא יודע מה אני מחפש". זה הלוא משפט כל כך חדשני, כל כך מקורי, ולבטח גורם לך לקום ממקומך ולרוץ לדירתו במהירות. אם הוא לא יודע מה הוא מחפש, אולי את היא זו שהוא מחפש!  אבל המתיני! עוד לא קיבלת סמס אמיתי! כזה שעולה כסף!

אם קיבלת סמס, אבקי את אלבום החתונה שהכנת במשך שנים מתחת למיטתך. הבחור כרגע הכריז בעצם שהוא רציני. הוא השקיע בך עלות של סמס ושליחת סמס מעידה על כוונות הגונות ותכנון עתידי.  מעתה קרובה הדרך לשיחת טלפון אמיתית!!!

שיחת הטלפון שתקבלי תהיה בשעה לא הולמת כמו חצות וחצי בלילה. עני לה במהרה, היא היחידה שתקבלי. זו תהיה הפעם האחרונה בו תשמעי את קולו של הבחור בטלפון. השיחה תכלול הצעה לדייט+קביעת זמן ומקום+ סמס אח"כ השואל אם במקום הדייט תוכלו להפגש אצלו בבית כי: הוא בתקופה רגישה ולא אוהב להמצא בחוץ. הוא רגיש מדי מכדי ללכת על דייטים קונבנציונליים והוא שובר מוסכמות. הוא לא רוצה ממך כלום חוץ מלאכול יחד בדירתו ולהתחבק קצת, כי הוא רגיש. ואת לא רגישה אם את מתווכחת איתו. תתביישי לך. את כל כך בורגנית בגלל שאת מעוניינת לצאת מחוץ לבית בפעם הראשונה עם בחור זר. הבחור שמולך הוא דילן מק'יי של שנות ה-2000, רגיש ומורד ויצירתי! התעוררי אחות!

לאחר הדייט, ישנה אופציה אחת בודדה. צפי לה. הודעת פייסבוק. רגרסיה. איפה ההשקעה? בעבר הוא היה מחזר אחרייך בסמסים. וההודעה תאמר כדלקמן "אני פשוט מבולבל כרגע, ולא יודע מה אני רוצה. אני נמצא במערכת יחסים מבלבלת, בהפסקה מבלבלת, בפרידה מבלבלת. יש בלבול. את מקסימה ואני לא רוצה להשלות אותך, זה פשוט מנוגד לעקרונות שלי. אני פוחד מהרגש שלי. אני לא בטוח שאני יכול להעניק לך משהו רציני כרגע". ההלם רב. את מעולם לא שמעת סיבה ייחודית ומקורית שכזו! הבחור שמולך כה רגיש, כה הגון למען השם! נותר רק לומר לו "תודה על הכנות, ובהצלחה".

ואז לקבל לאחר מספר ימים הודעה – "אז בא לך שאקפוץ אלייך עם בירה?". וכשאני אומרת לקבל הודעה, אני מתכוונת שאני קיבלתי.

לסיכום – בחור תל אביבי יקר. בעודך הוגה בנוגות ברגישותך, בכמה אתה מחפש אהבת אמת אבל אינך מובן, עד כמה אתה ייחודי ומורכב, אסכם את המדריך האינפורמטיבי הזה בנקודה חשובה- כשאנחנו שומעות את את המשפטים האלו, אנחנו לא משבחות את הבחור על כנותו, אנחנו לא מיבבות נוכח השבריריות שלו, אנחנו לא נפעמות מנפשו המסוכסכת.  אנחנו הולכות לחברות שלנו ואומרות לנו שלבחור המדובר יש איבר מין קטנטן ועקום.

הידעתם? אם תעשו לנו לייק בפייסבוק  אז נשלח לכם פוסטר של טל מוסרי ודנה דבורין!!!

היי, האם ביקרתם לאחרונה בדף השנאה שלנו? לחצו ממש כאן 

ומי זו אותה יעל מיסתורית? לחצו כאן !

אלייך יעל.

יעל

יש כל מיני סוגים של בנים שמסרבים להכיר בעובדה שהדרך שבה הם מתנהלים עם בחורה היא, אם להיות עדינה, מוזרה. כולם עצובים. אחד המקרים הכי ידועים קורים בקשר לא מחייב, או אם להיות עדינה שוב, ביזיזות, כשהבחורה מעוניינת לסיים את הסיפור (כנראה כי הבינה שאם הם הלכו פעם אחת לטיול בפארק אחרי שנתיים של היכרות, זה לא באמת יסתיים בחתונה). או אז, הבחור המסכן מפנים את העובדה שלהבא יאלץ חלילה להתאמץ מעט יותר על מנת למצוא פרטנרית חדשה לחדר המיטות, נכנס לחרדת נטישה, והנה מתחילים התירוצים: לא חבל?? לזרוק ככה דבר טוב? הרי יש בינינו כימיה טובה! (או בתרגום חופשי: לא חבל? עד שהצלחתי למצוא סקס בלי מחויבות?!) .. את יודעת שאת חשובה לי ואכפת לי ממך (אבל לא מספיק כדי שתהיי חברה שלי), הנה תראי: אנחנו רואים סרטים ביחד\ את מכירה את החברים שלי\ את תמיד נשארת את הלילה\ הלכנו פעמיים לבורגוס, וכולי וכולי. חבר, שחרר! עד שלמסכנה היה אומץ לפרק את החבילה אתה עושה לה חיים יותר קשים? שיים און יו. אל תרגיש גם בנוח לסמס עוד חודשיים, היא עדיין רוצה משהו רציני.

אבל אני לא פה להטיח האשמות, נהפוך הוא! באופן אישי אני מוצאת את זה מאוד משעשע כשבחורים מרגישים מספיק בנוח כדי לומר או לעשות דברים מביכים. במיוחד אם הכרנו לפני שניה וחצי. הנה לדוגמא, קחו את דור היקר, שהיה כה מתוסכל על כך שלא מצאנו יום שיתאים לשנינו להפגש בו, עד שכשסוף סוף נמצא התאריך, הוא איחל (ואני מצטטת( :   "למי שיבטל את הדייט- שיזרקו לו בלוני מים על הבית!". אני עדיין חיה בפחד. מצד שני, זה לא היה גרוע כמו אחד הבחורים שאיתם יצאה חברתי הטובה, שאחרי הדייט הראשון הוא חש בנוח לשלוח לה מכתב בדואר שבו היה רשום השם שלה לא פחות מ- 73 פעמים (היא אמנם לא ספרה, אבל כך הוא הצהיר במכתב, וזה הרי ידוע שפסיכופטים לא משקרים), כך שמצבי הוא טוב.

יש גם סצנה אחת שממש מוציאה את מיטב הטיפוש של המין הגברי: המועדון. נכון, יש חושך, והמון אנשים, ושתיה, וריקודים, וכולנו פה שמחים, וטירוף חושים. אז אולי כל ההמולה הזו גורמת לבלבול קל, אבל אני עדיין די בטוחה שאם אמרתי שאני לא מעוניינת זה לא אומר שהתכוונתי שתישאר פה, לרקוד לידי בתנועות צלופח (כאילו, תנועות של שחיה). דווקא להיפך! צלופחים זה פחות חזק אצלי, וגם ככה חם פה אז אין לי צורך בשכבה נוספת שתעטוף אותי- בדמות אדם. אני גם לא רוצה להישמע קטנונית אבל דאנס בר, בפעם האחרונה שבדקתי הוא לא אתר בסגנון Russianwife.com, וגם אם קנית לבחורה דרינק זה לא אומר שקנית את הבחורה עצמה. לפיכך, אתה מתבקש לשמור את 20 השקלים החדשים שלך ואיתם את המשקה שאתה מציע לי לעצמך אם אתה מתכוון להדבק אלי כל הערב. כמו צלופחים, אני גם לא אוהבת סופר גלו. חביבים עליי ביותר הם אלו שנהיים פואטיים. אולי זה משהו שהם ערבבו עם השתייה, אבל יש בנים שעושים להם מנהג להתחיל עם בנות במועדון עם משפטים מעניינים (פתאטיים) ביותר. בחור מיותר שכזה פעם אמר לי, אחרי היכרות של חמש דקות בלבד, שיש לי משהו עצוב בעיניים. מעניין שהוא הצליח לראות את העיניים שלי, כשאני בקושי הצלחתי לראות את צבע החולצה שלו. כשחושבים על זה אולי הוא לא היה כזה מיותר- הנה, הוא נתן לי עוד סיפור מצחיק לארסנל..

למעשה עכשיו כשאני מסתכלת שוב על כל הדברים שרשמתי, אני חושבת שאני בעצם צריכה להודות לכל הבחורים שעשו או אמרו משהו מטופש\ מגוחך\ חצוף\ מביך לי או לחברותיי, כי בזכותכם יש לי סיפורים מצחיקים בשפע. וגם לחברות הנהדרות שלי אני צריכה להודות, כי הן נשארות חברות שלי למרות שאני תמידית מעודדת אותן לצאת לדייטים לא מוצלחים ולו בלבד כדי שחיי האהבה שלהן ישמשו לי כבידור. תודה לכולם, אתם אדירים!

מודעות פרסומת

»

 1. יצאתי עם בחור לדייט ראשון. היה מקסים וכיפי, אפילו התנשקנו בסוף הפגישה. ואז במשך שבוע הוא סימס שהוא חולה, ענה לי על סמס אחר אחרי יום ("רק עכשיו הוא ראה אותו"), קבע איתי פעמיים, שכח לבטל ואז נעלם בפוף. עד כאן – אין מקוריות ולכן לא לקחתי את זה קשה. אבל.. לאחר חודשיים(!!) קיבלתי סמס בזו הלשון "הי.. זה אני. יצאנו לפני חודשיים, היה מאד כיף. סליחה שנעלמתי, נלחצתי וזה, לא מוכן לקשר רציני.." וכהנה וכהנה. אני מודה שגיחכתי כרבע שעה שלמה.. מה נסגר איתם?
  פוסט מקסים וחינני כמו תמיד 🙂 תודה!

 2. היי לפלצניות הבועתיות ממדינת ת"א,
  אנוכי עלם חמודות? (ככה כותבים? וזה מה שאומרים עלי? תגידו לי אתן…אני לא אובייקטיבי) שגר דווקא בצפון הצפוני (חלק ממדינת ישראל, קצת-הרבה מעבר להרי החושך אי-שם ליד חדרה, תכירו) – מאז האקסית לפני שנה יצאתי למספר מכובד למדי של דייטים…חלקם הסתיימו כבר באותו ערב, אחרים המשיכו יותר.
  אבל מה – בין בחורות בוגרות שידעו\שידעתי להגיד "זה לא זה" כבר באותו ערב או כבר כמה ימים בשיחות טלפון, היו גם כאלו שנראו מאד בעניין, אבל…פתאום לא! הבדרניות למיניהן, הציעו באופן אלגנטי, לשמור על קשר לימים קשים…ואנוכי נער מחונך היטב, אחד כזה שלא אוהב סטוצים או אוסף ידידות להנאתו, שואל את עצמי WTF?!?!?

  מה שאני מנסה להגיד זה שגם מביניכן יש ליצניות, מאד מווכונות מטרה….

  נ.ב.
  במחוזותיי, אם מישהי תביע בי עניין גם אם היא לא ממש לטעמי, אני עדיין אהנה מהמחמאה של התשומת-לב, ולא ארוץ ללכלך עליה בבלוג…קטע כזה של נימוס בין אנשים. חומר למחשבה.

  • היי אמיר!

   לכבוד הוא לנו שקראת אותנו

   אני מרחובות ויעל מנתניה, איפשהו מחוץ לתל אביב, מכיר? זה כלול לדעתי גם במפה.

   אתה מוזמן לגלול אחורה ותגלה שאנחנו נותנות טיפול דומה לכולם, גם לבנות מיננו.

   • נתניה ורחובות זה עדיין אי-שם במדינת המרכז לא?
    (האנטגוניזם נובע מחווייה של שנת חיים בודדה ברמת-גן, כשתהי בטוחה שלא התנהגתי כמו שאתן מתארות בכמה פוסטים נכבדים, אבל המין הנשי אליו את שייכת לא ממש העריך את העניין…)

    קראתי כמה וכמה פוסטים שלכם (עוד לפני שהגבתי לזה האחרון)…התחושה שלי היא שאתן פשוט מתנשאות מעל גברים, כאילו אתן מושלמות ואף פעם לא טועות (ואם להיות כנה – זה עולה בעיקר מהכתיבה שלך)

    מה אגיד לך, זו הדרך למצוא את בחיר ליבך!!

   • ובכן אמיר, לפני דקה הייתי פלצנית תל אביבית והיום אני רק חיה במדינת המרכז. אין כמו להגיד "הבועה התל אביבית" על כל מי שדעתו שונה משלך, אפילו אם אנחנו לא באמת תל אביביות. נו, ניחא, לא לתת לעובדות לבלבל אותך.
    אני איני מייצגת את המין הנשי, אלא רק את דעתי וחוויותיי. שמעתי כבר את דעתך עליי בפורומים אחרים, ולכן נחמד לי שאתה עדיין חוזר לקרוא.
    אגב אתה יכול ללכת אחורה לבלוגים שכותרתם "שטויות שעשינו עם בחורים" – יכול להיות שזה קצת יערער את התזה שלך עליי אבל אני בטוחה שתמצא דרך להפוך את זה לעוד פלצנות שלי וזה לגיטימי. ולסיום רק אומר לך – אני יודעת שזה יגיע כשוק – אבל אני לא כותבת את הבלוג כדי למצוא את בחיר ליבי! אני כותבת אותו בכדי שאנשים יקראו אותו, ולפי התגובה שלך, אני דווקא עומדת ביעדים שלי בהצלחה. אז שוב תודה שקראת, זה באמת הדבר היחיד שחשוב בעיניי 🙂

   • לא מתבלבל. את במקור מרחובות\יעל מנתניה ועכשיו מת"א…איפה טעיתי? אבל זה לא קשור, או רק חצי קשור – בדיוק כמו שלך מותר לתת לי בראש על עצם התגובה "הלא מדוייקת" שלי כאן, מותר לי לחשוב שונה ממך (נחמד לדעת שאת עוקבת אחרי…אם ככה, את צריכה לדעת שגם פרסמתי את הבלוג באותו הפורום, ואולי נחשפת לעוד כמה קוראים "שקטים" שלא מגיבים?)

    ולעניינו – ברור לי שאת לא כותבת כאן בשביל למצוא את בחיר ליבך…אבל, את רוצה למצוא אותו, לא?
    הדרך שבה את\אתן מתארות את האינטראקציות שלכן עם בחורים, כאילו רק הם אשמים או מתנהגים "לא בסדר" קצת חוטאת למטרה לדעתי – אני לא מחדש לך בטח, אבל את יודעת שצריך 2 לטגנו, סליחה זוגיות\קשר.
    זה מתחיל מהסמס הראשון, דרך הדייט ועד לסטטוס שמשנים בפייסבוק 😉

    קצת בדק בית, זה הכל.

    נ.ב.
    קישור לפוסט המדובר, ההוא של שטויות שלכן יהיה נחמד…(או תאריך לפחות?)

   • אבל כמו שאמרתי לך, אני זורמת על התגובות השונות ואין לי שום בעיה איתן, להפך. כל עוד אתה קורא ומביא עוד קוראים, אשריי. לא ממש מעניין אותי אם יש הסכמה או אי הסכמה לדעותיי.
    ואם אתה חושב שאני פלצנית, זו זכותך המלאה ואני מעודדת התבטאות חופשית.
    הלא יכולתי גם למחוק את התגובה ופשוט להתעלם ממנה.
    אני תמיד בודקת מי קורא לי פלצנית אגב, ומי מפרסם אותי, כדי שאוכל ביום מן הימים לומר לו תודה.
    אז תודה על ההפצה
    🙂
    אתה מוזמן – https://2balayla.wordpress.com/2012/07/04/histeria/

    וגם –
    https://2balayla.wordpress.com/2012/02/28/obesession/

  • התחלת סביר, ירדת על תל אביב, ואפילו האיות של עלם חמודות נכון (לא שאני יודע, הסכלתי במילון). אבל גר ליד חדרה זה צפון-צפוני בשבילך? א-נ-י גר ליד חדרה, ואני מגדיר את עצמי מרכז נוטה מערבה. צפון צפוני זה גם לא חיפה, אגב. יש אפילו יותר רחוק מזה.

   • אבי, גם אתה גר ליד הרי החושך? זה לא בנרניה ?

   • הבנת הנקרא אתה לא ממש יודע כנראה, הציטוט הוא "קצת-הרבה מעבר להרי החושך אי-שם ליד חדרה" – כי לאנשי הבועה הת"א מדינת ישראל נגמרת אחרי חדרה בצפון….

    במקור אני מאזור הכנרת, וכרגע את רוב הזמן מעביר בקרית-שמונה כי לומד בתל-חי. מספיק צפון בשבילך?!

   • גם בהבנת הנקרא אני לא משהו, צודק. אבל אם אתה כותב 'אי-שם ליד חדרה', ומופתע מזה שאני מסיק שאתה גר ליד חדרה – כן, כנראה שמשהו בי לא בסדר.

   • אבי, שאלה, חדרה זה צפונה משינקין? איפה זה?

   • לפי גוגל מפות, חדרה זה מ-ח-ו-ץ לתל אביב. אבל אנחנו יודעים שאין באמת דברים כאלה. גוגל והבדיחות שלהם.

   • אממ , לא, אבי.. חמוד פרברי שכמותך. אחרי תל אביב נופלים מטה לארץ ההוביטים.

  • נראה לי שיש לך קשיים בהבנת הנקרא…
   איילת מדברת על הבחור התל אביבי
   אולי אתה לא מבחינה גאוגרפית, אבל מבחינת הרגישות וחוסר הבטחון, אתה בהחלט יכול להתאים …

  • היי אמיר
   זה לא באמת משנה מאיפה אתה. הקונספט הכללי הוא זה שגברים היום לא ממש מעוניינים בקשר רציני אלא בלהתפרפר ולעשות חיים עם כמה שיותר פרטנריות ולכך כל האמצעים כשרים.
   הבלוג מתאר סצנות מחיי הדייטים שקורות בכמויות לכלל המין הנשי.
   ולגבי הנ.ב. אם גבר לא מוצא חן בעיני אשה היא לא תזיין ותזרוק בשביל הפאן אלא תסנן/תגיד לא/ תעלם או לא משנה מה אחרי הדייט הראשון.
   כשאשה לא מוצאת חן לקשר בעיני הגבר הוא ישתדל להכניסה למיטה ואז לסנן/ להגיד לא/ להעלם ..חומר למחשבה.

 3. כמה נכון ככה עצוב. ושצ'אבי אחד רגיש לא יהרוס לכן ת'תאוריה (וחוצמזה במכללת תל חי הוא נרקיס מבוקש כי יש שם 75% בנות).
  מה לעשות, גם כשאת יוצאת למועדון בתל אביב, את חשה מן אי נוחות "אבל בחדש ההוא בירקון יש איזה ליין מגניב היום", "בבר השכונתי אולי יותר כיף הערב, וכנ"ל מן עקצוץ כזה שלא נותן לך ליהנות איפה שאת נמצאת ותמיד תחשבי שיש משהו יותר כיף יותר מרגש במקום אחר. פשוט כי יש הרבה. מהכל. אז מרוב שאנחנו משמינים ממליון אופציות שיש סביבנו לכל דבר- אנחנו מעדיפים לא לבחור ופשוט לדלג מצוף לצוף..

  היום הצוף זה תייר מאוסטרליה. יאמי. אז ביי

 4. שמעי ניצן, חזרתי עכשיו בדיכאון הביתה (שחלקו הרב בגלל בחור מבולבל שכזה), וצחקתי עכשיו איזה רבע שעה רצוף מהפוסט שלך. תודה 🙂

  • יההה איזה כיף! לא על הגבר המבולבל הטיפש 😦

   אבל תודה, מחמאה כיפית!

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s