סקס

רגיל

ניצן

כשחן הציעה שנכתוב על סקס, נחרדתי. "מה קרה לך?!" זעקתי "לעולם לא אחשוף עצמי בצורה כזו"! נזפתי בה, בעודי מנפנפת על עצמי בזעם במניפת התחרה שלי, מהדקת את חגורת הצניעות שלי ומוסיפה בזריזות עלה דקורטיבי לקיש שבדיוק אפיתי. הלא רק לפני שבועיים נפגשתי עם מישהו וקיבלתי עצה אחת חשובה לפני הדייט- אל תתני לו! אכן, מתברר שגם היום, אחרי שעשינו כמה דברים בתור נשים, סקס זה עדיין משהו שאנחנו נותנות למישהו, ולא חלילה לוקחות לעצמנו. אחח, אני חייבת לרווח את חגורת הצניעות, היא עושה לי פריחה.

כתבתי פה בעבר על דעתי על סקס ואני אף עומדת לצטט את עצמי, שזה אחד הדברים הכי שחצניים שאפשר לעשות. אבל לא בגלל שאני חושבת שאני כל כך חכמה, אלא בעיקר כי לא מצאתי שום דבר אחר ברשת חוץ מאתר מופלא בשם "אומנות הפיתוי" ועשרות מדריכים וכללים לאשה, לגבר ולעציץ הנענע הנבול שלי. מדריך אחד אף הגדיל לומר שעלינו כנשים מוטלת החובה לספק את הגבר שלנו מינית, אפילו אם באופן טבעי אנחנו לא אוהבות את זה. כי אם אנחנו נקריב משהו עבורו, הוא יקריב משהו עבורנו ואולי אף יבוא איתנו לקנות נעליים. לעזאזל, הממזר יודע שאעשה הכל למען נעליים!

השורה התחתונה היא – אנחנו אוהבות לעשות סקס. אני אפילו אומר, אוהבות יותר מגברים. ואני אסביר – האם אשה אי פעם לא תעשה סקס כי משודר מרתון "עקרות בית אמיתיות מניו יורק"? לא. האם אשה תסרב למגעו של גבר בגלל שהיא צופה במתח בגמר "גוסיפ גירל?" לא. האם גבר יופיע מול אותה אשה בערום חלקי כשהוא עוטה על עצמו סט תחתונים מתחרה ולאחר שמרט במשך שעות כל שערה מגופו והיא תבקש ממנו לזוז מהטלוויזיה מאחר ו..טוב, אני חוששת שהבנתם את הנקודה. זאת ועוד, אעיז ואומר, שבעוד גברים אוהבים סקס, נשים אוהבות סקס טוב. הן יודעות את ההבדל בין סקס טוב לסקס רע. הן יודעות אם אתה סקס רע. וגם החברות שלהן ידעו מיד, אם הן לא כבר מיודעות בשידור חי.

אז הנה רשימה שכבר פרסמתי פה, ואני חשה צורך לפרסם אותה שוב, כי משיחות חופרות שאני מנהלת עם חברותיי אני מגלה שהמצב לא טוב:

1. נשים יודעות לעשות סקס. הן רואות סרטים, הן מדברות על זה עם חברות. אם הן לא יודעות לעשות סקס אז הן צעירות מאד. ואם אתה בן שלושים ומעלה שיוצא עם בת עשרים, אז מגיע לך סקס גרוע ואגב, גם אתה אידיוט.

2. לא כל מפגש צריך לערוך שבע שעות. אלליי, אנשים עובדים פה.

3. לא כל מפגש צריך לערוך עשר דקות. אלליי. פשוט -אלליי.

2. אל תאמר לעולם (!!!) שאתה עושה אהבה, מתעלס, מתנה אהבים ושאר ירקות. אל תברח בצרחות כשהבחורה הזו מגלה קצת יצירתיות במיטה, אוהבת לדבר/בעלת מגירת צעצועים/אוהבות לעשות פליק פלאקים מהמנורה בחדרה. זאת המאה ה-21, גבר. זה שהיא יודעת מה שהיא עושה לא אומר שהיא לא חומר לזוגיות. ובאותה נשימה,  אם בחורה נחמדה מספיק לשכב איתך בדייט ראשון, זה לא בהכרח אומר שהיא פרוצה מופקרת שאי אפשר להביא הביתה לאבא ולאמא. זה אומר שהיא מינית. ידיד שלי אמר לי פעם "אני מעדיף לשכב עם בחורה מכוערת וגרועה בסקס שנתנה לי לחכות לזה, מאשר לשכב כל ערב עם פצצה לוהטת שיודעת את העבודה, אבל שכבה איתי בדייט ראשון". תביטו במשפט הזה. עכשיו בי. עכשיו במשפט הזה. עכשיו שוב בי. כן, הוא עדיין לא הגיוני. האם בחורה באמת נחשבת איכותית אם היא נתנה לכם לחכות שלושה חודשים? אם היא יצור חי ונושם והצליחה לחכות שלושה חודשים, האם יש פשוט מצב שהיא לא מתה על סקס? והאם אתם לא מקטרים תמיד שהנשים שלכם לא עושות מספיק סקס? האם הנקודות מתחברות עכשיו? עדיין לא? אז לכו תתעלסו.

3.. אל תשאלו שאלות – "זה בסדר?","את בסדר?", "הכל בסדר?", "אני בסדר?". לא. אתה כנראה לא.

4 . אנחנו מדברות עליכם. בהרחבה. כולל אילוסטרציות, הדגמות, ציורים על מפית ושימוש בעזרים. והגודל כן קובע, אגב.

5. גם הזווית קובעת. גם על זה אנחנו מדברות.

6. אנחנו גם מדברות עלינו – על פדיחות שאנחנו עושות במיטה, על ייבושים ועל כשלונות בביצוע.  אנחנו גם מחליפות טכניקות ולינקים כמו שקודמתינו החליפו מתכונים.

7. שמרו על נימוס. לחברה שלי היה אורח שפשוט סירב להתפנות. הוא שכב במיטתה עד שעות הצהריים , דיבר עם חבר במשך שעה, התנחל מול הטלוויזיה ולא זז. וכשאני אומרת לחברה שלי אני מתכוונת אליי. מאידך, תשארו כמה דקות גם אם סיימתם את עניינכם. אנחנו עוד לא סיימנו את עניינו ואנחנו לא בשנות החמישים. לנשים יש זכויות, לעזאזל. זה גם לא מנומס לסובב את הגב, לדבר על אקסיות, להזמין מונית או לספר איך קשה לך לישון עם עוד אדם במיטה. גם אתה לא כזה מעניין, אתה פשוט שוכב על החולצה שלנו.

8. שורה קצרה לגברים תל אביביים- הפסיקו להתגאות בהפרעות האישיות שלכם. הפרעת קשב וריכוז היא הפרעה אמיתית ואינה מהווה תירוץ לכל דבר, החל בבעיות שלכם באינטימיות וכלה במלחמת וויאטנם. היא לבטח אינה תירוץ לביצועים לוקים במיטה.

9. יותר מדי סטוצים= ביצועים לא מלהיבים במיטה. יש דבר כזה יותר מדי. עודף סטוצים אומר הרבה מאד בחורות שלא בהכרח מצאו לנכון לכוון אותך או לתקן אותך מתוך ידיעה שהן לא ישובו לראות אותך לעולם. המקום הזה שאתה תמיד לוחץ עליו ותמיד גורם להן לעשות פרצופים נלהבים? יכול להיות שהן בעצם מחניקות פיהוק. ואם נראה שהיא לא נהנית ממנובר שקנה את כל השאר, זה לא בגלל שהיא לא בסדר, זה בגלל שהן כולן זייפו.

10. נקודת אור חשובה- אם תהיו טובים, תהיו בטוחים שכל חברה וחברה שלנו תשמע על זה. בפירוט. עם תיאור גרפי של תנוחות ותיאור זוויות וגדלים ספציפיים.

11. ולסיום – אם תשלחו, בשתיים בלילה, במקום "ערה?" את המסרון – "רזה?", אתם יכולים להתעלם מכל הסעיפים הנ"ל. הכל ייסלח לכם, אתם אלי מין, ניצחון טכני. בואו, בואו, הדלת פתוחה.

כן, באמת.

חן מצחיקה במיוחד היום. ואחרי שתקראו אותה דלגו לדף השנאה שלנו, תמיד כיף שם.

ואל תשכחו לעשות לנו לייק בפייסבוק.אנחנו שמות תמונות מצחיקות שם. כיף!

חן

כשניצן הציעה שנכתוב על סקס מיד עניתי לה שאין מצב. שזה אישי ועלול להיות מביך. אבל אז היא הזכירה לי שאני לא באמת חייבת לחשוף הכול או להיכנס לפרטים אינטימיים מדי, שזה נכון וגם נחמד אבל מעט בעייתי כשמביאים בחשבון את העובדה שרק לפני כמה ימים סיפרתי לנציגת השירות של בזק שבגלל התקלה באינטרנט לא ישנתי כל הלילה למרות שני כדורי השינה הטבעיים שלקחתי (באמת מוזר שלא נרדמתי. הרי ידוע שגם סם האונס עשוי מסרפד ופסיפלורה). ובכן, אני כאן. ומכך עולה שבסופו של דבר הסכמתי לשתף פעולה. אבל לא לפני שסיכמתי עם עצמי שאני עומדת להיזהר, לשמור על הפרטיות שלי ואפילו ליישם דברים שלמדתי בסדנת הכתיבה כמו שימוש בדמיון ובניית דמויות פיקטיביות.

אז היום נדבר על הסקס בחייה של ליאת. ליאת, ממש כמוני, שכבה בפעם הראשונה בגיל מאוחר יחסית כי היא הרגישה שהיא לא בשלה (אגב, גם ליאת לא מצליחה להשתמש בצירוף "לא בשלה" מבלי מיד לדמות את עצמה בעיני רוחה לגויאבה או לשזיף). ליאת חושבת שסקס הוא עניין מהנה, חביב ונעים ולכן היא אף פעם לא הבינה את הבחורות האלה שעושות מזה עניין גדול ומייבשות את הפרטנר (ולמעשה גם את עצמן) עד הדייט ה-17. ואז, כשמגיע היום הגורלי, לאחר שסבל הבחור מארוחה רומנטית לאור נרות, שיחת נפש לאור נרות וגיפופים חסרי תכלית לאור נרות, הוא סוף סוף מובל אחר כבוד לחדר השינה שבו מחכים לו שלושים נרות ריחניים, חמש קטורות בוערות ואחת בחורה נרגשת בחזיית תחרה חדשה עם תחתונים תואמים. בכל אופן אין ספק שהדבר היחידי שמתחשק לעשות כשנכנסים לחדר שכזה הוא לעצום עיניים, לבקש משאלה, לכבות את הנרות ולאחל לעצמך קצת סקס בשנה הבאה.

עוד דבר לא מובן וגם מגעיל (לדעתי וגם לדעתה של ליאת) הוא השילוב בין יחסי מין לבין אוכל. למה למען השם שארצה לאכול משהו שהיה על מישהו?! גם ככה קשה לי להתמודד עם העבודה שהאוכל שלי היה פעם בידיים של מישהו. דמיינו לעצמכם שהזמנתם עוגה עם קצפת במסעדה (טיפ: כדי להצליח לדמיין אירוע מוזר שכזה נסו לחזור לשנות ה-80 ולימי קפולסקי שבהם רוב המנות שחו בשמנת, הוקרמו בגבינה או כוסו בקצפת). בקיצור, אתם יושבים בקפולסקי ובקצה ערימת הקצפת שעל מנת הבננה ספליט שלכם יש שערה קטנה ומסולסלת. מגרה? טעים? נחמד? לא ממש. ושלא נדבר על כל אותם אביזרים אכילים – תחתונים בטעם לוואי וחומרי סיכה בטעם בחילה. לא אשכח לעולם את סיפורי הזוועה של חברתי שהפתיעה פעם את בן זוגה בערב סוער שכלל את כל האלמנטים הללו. אפשר לומר שמה שנותר להם מאותו הלילה לא היו זיכרונות נעימים ומגרים אלא קלקול קיבה, צרבת בטעם ג'ל בננה מתלקק ושיהוקים בניחוח קונדום שוקולד.

ואפרופו אביזרים, ממש לא ברור גם כל הקטע הנוצתי והפרוותי. כמה חסר אונים יכול להרגיש אדם שכבול לסורגי המיטה שלו באזיקים שמכוסים פרווה אדומה, נוצות ורודות וסוגר בצורה של דובון? חוץ מזה אני כמעט בטוחה שפעם קראתי במדור ייעוץ של איזה מגזין נשים שאם את רוצה לרגש את הגבר שלך (שלא שם עלייך כבר שנים) כל שעלייך לעשות זה רק להשיג מקל נוצות ולהניע אותו בארוטיות על גופו העירום. כמובן. ברור. אין ספק שמקל נוצות הוא הפתרון האולטימטיבי לעובדה שעלית 20 קילו. מובן שזה עובד גם בכיוון ההפוך. הרי בשנייה שבן זוגך ידגדג קלות את כתפך בעזרת מקל הקסמים ממש לא יהיה לך אכפת מזה שהוא שכח לקחת את הילדה מהגן, לא שטף כלים, אמר לך שגדל לך התחת וגם טיפח כרס ענקית ופרוות אוזניים.

בקיצור, מה למדנו עד כה?

א. מי שרעב כדאי שיחמם לעצמו פיתה ויוותר על תחתונים בטעם תות

ב. מקומן של נוצות הוא על אווזים

ג. סקס זה מגניב וגם נחמד

ד. לא למדתי כלום בסדנת הכתיבה.

 עשו לנו לייק! כי, למה לא בעצם?

מודעות פרסומת

»

 1. ליייק! 🙂
  כמה נכון, יאללה לפתיחות ולקבלה של גברים לזה שגם אנחנו רוצות סקס , ורצוי מאוד סקס ט-ו-ב!

 2. הגודל לא תמיד קובע.. זה עניין אינדיבידואלי
  במשך חצי שנה שכבתי עם גבר עם איבר מכובד מאוד ולא נהניתי ב-כלל, משהו הכאיב לי והיה לא משהו.. לעומת זאת, הקודם, בעל איבר בגודל 12 ס"מ וזווית מדהימה, לקח אותי למחוזות שלא היכרתי…
  מכיוון שכך, חשוב לדייק 🙂

 3. אני לא מבין איך לא גילו אותך yet. זה יקרה. תמשיכי, כי כיף לקרוא אותך, ולאו דוקא בגלל התוכן.
  בגלל היכולת שלך להסתכל על עצמך ועל האירועים מהצד, ובגלל היכולת שלך לבחור את המילים,
  לערבב אותן ולהגיש לנו אותן בנוסחה הייחודית לך, בתוך ערפל קומי/ציני שאת מפזרת עליהן.

 4. יווווו אתן פשוט מעולות!!! קורעות קורעותמצחוק!! רציתי להדגיש את מה שבמיוחד אהבתי הפעם בפוסט אבל שוט אהבתי צחקתי ונהנתי מכל משפט!! מתי כבר תהיה לכן פינה קבועה ברדיו???? אלופות

 5. היי ניצן, אני גבר (לפחות מתיימר להיות). הגעתי לטור הזה דרך אונלייף. אשמח אם תעני לי על השאלות הבאות:

  1. בקריאה אובייקטיבית של הפוסט הזה, עולה ממנו ריח חזק של שנאת גברים \ רצון לנקמה בהם. כשקראתי את הטקסט הרגשתי כאילו את שונאת אותי ואת חבריי ומנסה להשפיל אותנו. לגרום לנו להרגיש כאילו את (או אתן) מלכת העולם ואנחנו הגברים צריכים לעשות א' ב' ג', אחרת אנחנו ממש מעפנים ואין לנו סיכוי איתך, וכל החברות שלך גם ישר יידעו מזה. למה? מה עשינו לך רע?

  2. למה את (ודומותייך עם בלוגים כאלה) מרגישות צורך לחנך אותנו הגברים? להגיד לנו בדיוק מה לעשות. לא היית מעדיפה שכל אחד יתנהג כמו שהוא? הרי זה היופי של השוני בין האנשים. את מעדיפה שכולם יתנהגו כמו רובוטים על פי ההוראות שלך? מה גם ששוב עולה ניחוח שחצני מהרצון לחנך ולהטיף לנו.

  3. אני מבין שאת מדברת עם חברות על כל דבר שקורה במיטה ושהן יודעות ישר אם מישהו הוא "סקס גרוע". עכשיו, אני יכול להגיד לך שלפחות לגביי, אם הייתי עם מישהי והיא הייתה גרועה קצת לא היה לי נעים להגיד את זה לחברים, מפאת שמירה על כבודה. מסכנה, היא לא עשתה בכוונה, היא פשוט לא טובה בזה. ואם כן היה נפלט לי, הייתי מתבייש בזה ולא מתרברב בזה. כי קצת מגעיל אותי להכתים ככה בנאדם מאחורי גבו בפני כולם. אבל היי, זה רק אני. מה את אומרת?

  בכל מקרה, אל תראי בשאלות האלה כניסיון להרפות את ידייך, את כותבת מאוד מעניין ומשעשע ואני בטוח שהרבה בחורות אוהבות את זה. פשוט אלה שאלות שתמיד רציתי לשאול

  • אהלן, בשמחה אענה:
   1. אני חושבת שעצם זה שאתה מרגיש שכתבתי עלייך, כבר שולל את האובייקטיביות. אני בטוחה שאם תקרא את הבלוג שלי, אז תראה שאני לא נוטה לכתוב ממקום של שנאה או נקמה, אלא ממקום של הומור. אם היית עובר על פוסטים אחרים (אני חלילה לא מנסה לשווק את עצמי), היית רואה שלא צריך לקחת כל דבר ללב, וככה אני (משתדלת) לראות את העולם. בתור נשים, אנחנו מקבלות אינספור מדריכים, שאלונים, טיפים וכו איך להיות טובות יותר במיטה עבור בני הזוג שלנו, וחשבתי שהגיע הזמן שלנו כנשים יהיה גם קול בתחום. אני מבטיחה לך שנתקלתי בהמוני בלוגים גבריים שמורים לנשים שלהם איך להתנהג במיטה. מחלקם לקחתי טיפים מוצלחים, מחלקם בעיקר צחקתי. בכל מקרה לא נעלבתי כי בשבילי זו הזדמנות להציץ לעולם שאולי אחרת לא תהיה לי הזדמנות להציץ אליו.

   2. אני לא מרגישה שהפוסט שחשבתי הוא מחנך. אני בטוחה שאתה מבין שאני לא באמת חשה שאני קול מייצג עבור כל הנשים באשר הן, וכל דבר שאני כותבת מבוסס אך ורק על ניסיון אישי. בוודאי שיש נשים שאוהבות א' ויש נשים שיעדיפו ב'. אני בטוחה שאתה מבין שאני לא יכולה לכתוב פוסט שתמציתו "תעשו מה שכיף לכם ואל תשכחו לשאול אחד את השניה מהן העדפותיכם", מאחר וזה יהיה פוסט קצת, איך אומרים, משעמם. ואגב, אם באמת קראת מה כתבתי, והתנתקת לרגע מהתחושה שאני שונאת גברים, בוודאי תראה שאני איני כותבת שום דבר על איך בדיוק מישהו צריך להתנהג- אני כן מציינת שנשים גם הן יצורים מיניים, שזה לא תמיד כרוך ברגשות, על בחורים לא מנומסים במיטה, ועל כך שאני מופתעת שלגברים יש (לעיתים) יותר חוקים במיטה מאשר לנשים. אני לא חושבת שכתבתי מדריך שמורה לגברים באילו נקודות עליהם לגעת בכדי להשיג את התוצאה המבוקשת.

   3 כולן מדברות עם חברות שלהן על דברים. אני מצטערת, זה נכון. חברות בין נשים היא אכן קצת שונה מחברות גברית, זו עובדה ואני לא חושבת שיש על מה להתרעם. החברות שלנו היא מערכת התמיכה שלנו גם בפדיחות שלנו ובשברונות הלב שלנו, אנחנו גם מדברות על דברים שאנחנו לא יודעות לעשות במיטה, או מתביישות. השיחות האלו עוזרות לנו לשחרר את השיפוטיות שלנו על עצמנו בפעמים רבות, כדי שנוכל לחזור לבן הזוג ולהרגיש נינוחות. וכן, אנחנו גם משוחחות על סקס. ועל אהבה. ועל פחדים וחששות. חברה זה כמו יומן עבורנו. אני מבינה שיש הבדל בין חברות בין בחורות לחברות גברית במובן הזה. וכל הכבוד לך שאתה שומר על כבודה של בחורה מאחורי גבה, אגב.

   4. (אני מוסיפה פה סעיף משלי..) – לכבוד הוא לי שקראת את הבלוג, באמת. אבל צריך להבין שרוב הקוראים שלי הן נשים. נשים הן מורכבות, הן רגישות, והן חיות בגיל צעיר עם הרבה מאד מסרים שהן מקבלות מכל עבר. ולכן, גם נשים צריכות מקום שבו הן יוכלו לומר – כן, גם אני יודעת מה אני רוצה. זה המקום הזה עבורי ועבור חברותיי. יש גברים שנהנו מהפוסט ויש כאלו שנעלבו. זה בסדר. אני שמחה שקראתם בכל מקרה. למען הסדר הטוב, אני מאד מחבבת גברים ואני בטוחה שאם תקרא את הפוסט בנימה הומוריסטית ולא בנימה זועמת, יש מצב שתקבל תחושה אחרת בסיומו. אם לא, אני מתנצלת. אבל אני חשה שהתחלת לקרוא את הבלוג בציפייה שהוא יהיה זועם ונקמני ולכן כל סעיף שנקרא, נקרא בהתאם להנחת העבודה הזו והתנה את הקריאה שלך בהתאם לכך. הרי ברור שמדובר בפוסט לא רציני- כמו שאתה בטח מבין, אני לא אענה לסמס "רזה", בדיוק כמו שלא אענה לסמס "ערה", למרות שכתבתי זאת בפוסט.

   בכל מקרה, אם תרצה לקרוא פוסטים אחרים שלי, ותדפדף קצת אחורה, תוכל לגלות שאני מהירה גם לחשוף את הפדיחות שלי ובוודאי שלא כותבת רק על פדיחות של אחרים. ושוב, תודה על המחמאה, ותודה שקראת, אני באמת ובתמים מעריכה את זה ומוחמאת.

   • רק לצורך ההבהרה-
    אני ממש לא מרגיש שכתבת עליי, אני לא מכיר אותך (למרות שכתבתי את זה בכותרת, אבל זה סתם היה בצחוק \ בהתרסה) וממש ממש לא נעלבתי (אין סיבה להיעלב ממשהו שנכתב באופן כללי על גברים). ואני הכי בעד לצחוק על הכול ולקחת בקלילות. ולא באתי עם ציפייה שאת הולכת לקטר על גברים, לכן רשמתי ב"קריאה אובייקטיבית".
    השורה התחתונה היא שעשית בדיוק פה מה שאת שונאת- כתבת "מדריך" לגברים כמו כל המדריכים לנשים שאת מתעבת. ואני מבין שזה נכתב בהומור ואני מעריך הומור, אבל כשמישהו שלא מכיר אותך קורא את זה הוא לא יודע באיזה טון זה נכתב, והתחושה הכללית קצת מטיפה.

    בכל מקרה, תמשיכי לכתוב ותמשיכי להצחיק

   • אני מבינה שכדברים מוצאים מהקשרם, זה יכול להתפרש לכל כיוון. לכן הזמנתי אותך לקרוא את שאר הפוסטים ואפילו את שאר הסעיפים בפוסט הספציפי הזה, כדי להבין שזה אכן לא נכתב כמניפסט לדורות. אני עדיין לא מרגישה שכתבתי מדריך. אני מדברת על מדריכים שכיוונו נשים באיזה מבט להשתמש או איזה קול להשמיע, אני כתבתי מעין הנחה כללית על נשים וסקס. בכל מקרה, אני שמחה שלא נעלבת ושמחה שקראת, ותודה על התגובה, כיף לי לקרוא תגובות מעניינות 🙂

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s